Campionatul Judetean de Juniori  U15  (copii nascuti 2005 si mai tineri)                

Programul tur-retur (toamna 2019)  – editia 2019-2020

 Echipele participante:

  1. CSS Carei
  2. LPS Satu Mare
  3. CS Primavera Satu Mare
  4. CSM Satu Mare

Etapa 1, 21-22 septembrie 2019

CSS CAREI – CSM SM

LPS SM – Primavera SM

Etapa 2, 28-29 septembrie 2019

CSM SM – Primavera SM

CSS Carei – LPS SM

Etapa 3, 5-6 octombrie 2019

LPS SATU MARE – CSM SM

Primavera SM – CSS Carei

Etapa 4, 12-13 octombrie 2019

CSM SM – CSS CAREI

Primavera SM – LPS SM

Etapa 5, 19-20 octombrie 2019

Primavera SM – CSM SATU MARE

LPS SM – CSS Carei

Etapa 6, 26-27 octombrie 2019

CSM SM – LPS SM

CSS Carei – Primavera SM

 

–          La competitie au drept de participare copii nascuti dupa 01.01.2005.

–          Competitia este organizata in sistemul tur-retur toamna 2019, respectiv tur-retur primavara 2020.

–          Jocurile se desfasoara in zilele de VINERI cu incepere de la ora 17.00.

–          Data de disputare a jocurilor poate suferi modificari, la intelegerea echipelor participante.

 

 Campionatul Judetean de Juniori  U13 (copii nascuti 2007 si mai tineri)                

Programul turului de campionat – editia 2019-2020

Echipele participante:

  1. CS Primavera Satu Mare 2007
  2. CS Primavera Satu Mare 2008
  3. Juniorul Satu Mare 2007
  4. Juniorul Satu Mare 2008
  5. LPS Satu Mare
  6. CSS Carei
  7. CS Il Calcio Satu Mare
  8. Daliana Carei (echipa feminina)

9.AS Somesul Oar

  1. AFC Unirea Tasnad
  2. AS Energia Negresti-Oas

                

Etapa 1, 21-22 septembrie 2019

DALIANA CAREI – STA

Somesul Oar – Il Calcio

Tasnad – CSS Carei

Negresti – LPS SM

Primavera 2007 – Juniorul 2008

Primavera 2008 – Juniorul 2007

Etapa 2, 28-29 septembrie 2019

CS IL CALCIO – STA

Daliana Carei – CSS Carei

Somesul Oar –LPS SM

Tasnad – Juniorul 2008

Negresti – Juniorul 2007

Primavera 2007 – Primavera 2008

Etapa 3, 5-6 octombrie 2019

PRIMAVERA 2008 – STA

Juniorul 2007 – Primavera 2007

Juniorul 2008 – Negresti

LPS SM – Tasnad

CSS Carei – Somesul Oar

CS Il Calcio – Daliana Carei

Etapa 4, 12-13 octombrie 2019

PRIMAVERA 2007 – STA.

Primavera 2008 – Negresti

Juniorul 2007 – Tasnad

Juniorul 2008 – OAR

LPS SM – Daliana Carei

CSS Carei – IL Calcio

Etapa 5, 19-20 octombrie 2019

JUNIORUL 2007 – STA

Juniorul 2008 – Primavera 2008

LPS SM – Primavera 2007

CSS Carei – Negresti

IL Calcio – Tasnad

Daliana Carei – Somesul Oar

Etapa 6, 26-27 octombrie 2019

AS SOMESUL OAR – STA

Tasnad – Daliana Carei

Negresti – IL Calcio

Primavera 2007 – CSS Carei

Primavera 2008 – LPS SM

Juniorul 2007 – Juniorul 2008

Etapa 7, 2-3 noiembrie 2019

JUNIORUL 2008 – STA

LPS SM – Juniorul 2007

CSS Carei – Primavera 2008

Il Calcio – Primavera 2007

Daliana Carei – Negresti

Somesul Oar – Tasnad

Etapa 8, 9-10 noiembrie 2019

UNIREA TASNAD – STA

Negresti – Somesul Oar

Primavera 2007 – Daliana Carei

Primavera 2008 – Il Calcio

Juniorul 2007 – CSS Carei

Juniorul 2008 – LPS SM

 

Etapa 9, 16-17 noiembrie 2019

LPS SM – STA

CSS Carei – Juniorul 2008

Il Calcio – Juniorul 2007

Daliana Carei – Primavera 2008

Somesul Oar – Primavera 2007

Tasnad – Negresti

Etapa 10, 23-24 noiembrie 2019

ENERGIA NEGRESTI – STA

Primavera 2007 – Tasnad

Primavera 2008 – Somesul Oar

Juniorul 2007 – Daliana Carei

Juniorul 2008 – IL Calcio

LPS SM – CSS Carei

Etapa 11, 30 noiembrie 2019

CSS CAREI – STA

IL Calcio – LPS SM

Daliana Carei – Juniorul 2008

Somesul Oar – Juniorul 2007

Tasnad – Primavera 2008

Negresti – Primavera 2007

 

Campionatul Judetean de Juniori  U11 (copii nascuti 2009 si mai tineri)               

Programul turului de campionat – editia 2019-2020

Echipele participante:

  1. LPS Satu Mare
  2. Juventus Satu Mare
  3. FC Kinder Carei
  4. Juniorul Satu Mare
  5. AFC Unirea Tasnad
  6. CS Primavera Satu Mare
  7. CS Il Calcio Satu Mare
  8. AS Energia Negresti- Oas
  9. CSM Satu Mare 2010
  10. AS Viitorul Vetis
  11. Somesul Satu Mare

 

Etapa 1, 21-22 septembrie 2019

LPS SATU MARE – Somesul

Juventus – Vetis

Kinder – CSM 2010

Juniorul – Negresti

Tasnad – Primavera

Il Calcio stă

Etapa 2, 28-29 septembrie 2019

Somesul – PRIMAVERA SM

Il Calcio – Tasnad

CSM 2010 – Juniorul

Vetis – Kinder

LPS – Juventus

Negresti stă

Etapa 3, 5-6 octombrie 2019

JUVENTUS SATU MARE – Somesul

Kinder – LPS

Juniorul – Vetis

Tasnad – Negresti

Primavera – Il Calcio

CSM 2010 stă

 Etapa 4, 12-13 octombrie 2019

Somesul – IL CALCIO SM

Negresti – Primavera

CSM 2010 – Tasnad

LPS – Juniorul

Juventus – Kinder

Vetis stă

Etapa 5, 19-20 octombrie 2019

KINDER CAREI – Somesul

Juniorul – Juventus

Tasnad – Vetis

Primavera – CSM 2010

Il Calcio – Negresti

LPS SM stă

Etapa 6, 26-27 octombrie 2019

Somesul – ENERGIA NEGRESTI

CSM 2010 – Il Calcio

Vetis – Primavera

LPS SM – Tasnad

Kinder – Juniorul

Juventus stă

Etapa 7, 2-3 noiembrie 2019

JUNIORUL SATU MARE – Somesul

Tasnad – Juventus

Primavera – LPS SM

Il Calcio – Vetis

Negresti – CSM 2010

Kinder stă

Etapa 8, 9-10 noiembrie 2019

Somesul – CSM SATU MARE 2010

Vetis – Negresti

LPS SM – Il Calcio

Juventus – Primavera

Kinder – Tasnad

Juniorul stă

Etapa 9, 16-17 noiembrie 2019

CSM SATU MARE 2009 – Somesul

Tasnad – Juniorul

Primavera – Kinder

Il Calcio – Juventus

Negresti – LPS SM

CSM 2010 – Vetis

Etapa 10, 23-24 noiembrie 2019

Somesul – VIITORUL VETIS

LPS SM – CSM 2010

Juventus – Negresti

Kinder – Il Calcio

Juniorul – Primavera

Tasnad stă

Etapa 11, 30 noiembrie 2019

AFC UNIREA TASNAD – Somesul

CS Il Calcio – Juniorul

Negresti – Kinder

CSM 2010 – Juventus

Vetis – LPS SM

Primavera stă

 

–          La competitie au drept de participare copii nascuti dupa 01.01.2009.

–          Jocurile se desfasoara cu incepere de la ora 11.30.

–          Data de disputare a jocurilor poate suferi modificari, la intelegerea echipelor participante.